Fantastyczne Miejsce /  Niebieski Domek – Sala zabaw dla dzieci

Fantastyczne Miejsce /  Niebieski Domek – Sala zabaw dla dzieci

Województwo: mazowieckie
Rejon: Adamowizna
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Udogodnienia dla dzieci: sala zabaw, figloraj z basenem z piłkami, ścianka wspinaczkowa, plac zabaw, przewijak, toalety dla dzieci, menu dla dzieci.

Fantastyczne Miejsce to klubokawiarnia dla rodzin z dziećmi. Podczas gdy maluchy szaleją na Sali Zabaw, opiekunowie  mogą tu wypić pyszną kawkę, zjeść wspaniałe domowe ciacho, a nawet popracować ( do dyspozycji bowiem jest sprawnie działające wi-fi). Dla małych znajdzie się coś równie wspaniałego- lody, gofry i inne pyszności.

Podstawą Fantastycznego Miejsca jest jednak świetna sala zabaw z figlorajem, basenem z kulkami i zjeżdżalnią, ścianka wspinaczkowa, domek dla dzieci i całe mnóstwo zabawek !!! Warto wspomnieć, że pomyślano tu o maluchach w różnym wieku, zatem i asortyment atrakcji został zróżnicowany. Dla dzieci nieco starszych także znajdzie się coś równie interesującego. Bowiem znajduje się tutaj specjalna sala klubowa z x-boxem, cymbergajem i piłkarzykami.

Dla osób, które są w Grodzisku Mazowieckim nie tylko przejazdem (tak jak my) dodam,  iż można tutaj również zorganizować imprezkę rodzinną, skorzystać z zajęć edukacyjnych dla dzieci, czy kreatywnej świetlicy.

Budynek, w którym mieści się Fantastyczne Miejsce jest duży, przestronny, posiada własny parking, a także ogrodzony, bezpieczny plac zabaw. Został on w pełni dostosowany do małych gości- zarówno szatnia, jak i wyposażenie łazienek pozwala na samodzielne korzystanie z nich przez najmłodszych, nawet bez pomocy rodziców. Znajdziecie tutaj również , pokój z przewijakiem. dla rodziców z tymi najmniejszymi pociechami.

Nic zatem nam nie pozostaje, jak zaprosić wszystkich do tego Miejsca Przyjaznego Dzieciom!!!

Galeria zdjęć z naszego pobytu:

 

Dane kontaktowe:

FANTASTYCZNE MIEJSCE / NIEBIESKI DOMEK – SALA ZABAW DLA DZIECI

ul. Promienna 4
Adamowizna – Grodzisk Mazowiecki
(wjazd od ul. Osowieckiej, niebieski budynek obok kościoła)

www.fantastycznemiejsce.pl   www.facebook.com/fantastycznemiejscegrodzisk