moodro bistro & cafe

moodro bistro & cafe

Województwo: śląskie
Rejon: na terenie Muzeum Śląskiego w katowickiej Strefie Kultury
Miejscowość: Katowice
Udogodnienia dla dzieci: kącik zabaw, menu dla dzieci, kolorowanki, foteliki do karmienia, przewijak z akcesoriami.

Moodro Bistro & Cafe to niepowtarzalny lokal w Strefie Kultury w Katowicach, na terenie  budynków Muzeum Śląskiego. Już sama nazwa bistro nawiązująca do słowa ”modro” (jak modro kapusta, czyli nieodzowny składnik tradycyjnego śląskiego obiadu) wskazuje na to, że tradycje regionu śląskiego doskonale łączą się tu ze współczesnością.

Sam lokal wpuszcza do wnętrza mnóstwo światła, dając nam wspaniały widok podczas spożywanego posiłku. Mamy wrażenie, że siedzimy na zewnątrz, chłonąc energię z całego tego niesamowitego miejsca. We wnętrzu, otoczeni wszechobecną zielenią, możemy usiąść przy większym stole, 3-4 osobowych stolikach, lub na wygodnych fotelach w klimatycznych lożach. Jest  tu zarówno niezwykle nowocześnie, jak i bardzo przytulnie.

W Restauracji można spróbować wielu dań regionalnych w nowej formie, jak również zagranicznych przysmaków. Każda potrawa przygotowywana jest  tutaj ze  starannie dobranych składników, bazując wyłącznie ze zdrowych i świeżych produktach, pochodzących od sprawdzonych dostawców. To tutaj stare receptury nabierają nowego blasku i smaku. W menu nie zapomniano rzecz jasna o najmłodszych, specjalne dania „dla bajtli” z całą pewnością  zachwycą swym smakiem każdego małego smakosza. Żeby zarówno mały klient, jak i jego rodzice czuli się tu komfortowo, do dyspozycji gości są foteliki do karmienia. Jeśli natomiast brzdąc nie jada jeszcze przysmaków oferowanych przez lokal, istnieje również możliwość podgrzania przez obsługę przyniesionego przez nas posiłku dla maluszka.

W Moodro znalazło się również miejsce na kącik dla dzieci, a  w nim liczne wspaniałości- wyposażona kuchnia dla małego kucharza, pluszaki, książeczki, kolorowanki i wiele innych. Warto zauważyć, że do restauracji bez problemu można wjechać wózkiem, natomiast w łazience znajdziemy przewijak, wraz z potrzebnymi akcesoriami do przewinięcia maluszka.

Już na pierwszy rzut oka widać, że Moodro Bistro & Cafe to Miejsce Przyjazne Dzieciom !

Zachęcamy do obejrzenia filmu z wizyty naszego małego eksperta w restauracji Moodro Bistro & Cafe w Katowicach :

Galeria zdjęć z naszej wizyty:

Dane kontaktowe:

moodro bistro &  cafe
ul.Tadeusza Dobrowolskiego 1, 40-205 Katowice

www.facebook.com/moodrobistro