Nagietkowa Polana Dębina – Domki Letniskowe

Nagietkowa Polana Dębina – Domki Letniskowe

Województwo: pomorskie
Rejon: Morze Bałtyckie, okolice Rowów
Miejscowość: Dębina
Udogodnienia dla dzieci: plac zabaw, rowery, krzesełko do karmienia, łóżeczko dziecięce, naczynia dla dzieci, podest, zabezpieczenie/bramka na schody.

W Nagietkowej Polanie Dębina – Domki Letniskowe słowo WYPOCZYWAĆ, nabiera zupełnie innej wartości. Jest to miejsce zarówno, godne, jak i warte wypoczynku, a prawdziwy urlop jest w tym miejscu w 100% możliwy. Spokojne miejsce, z dala od hałasu miasta, wokół natura…. Każdy domek zapewnia pełną prywatność, dzięki czemu można czuć się naprawdę zrelaksowanym. Bogate wyposażenie poszczególnych domków sprawia, że nawet przygotowywanie posiłków samodzielnie, nie jest męczące. Nie brakuje bowiem tu zupełnie nic! W kuchni znajdziecie takie rzeczy jak blender, naczynia dla dzieci, krzesełko do karmienia, czy wiele innych wspaniałości.

Domki są umeblowane i wykończone z gustem i wyczuciem smaku, z dbałością o każdy szczegół, zadbane i czyściutkie…. Jest to przede wszystkim raj dla dzieci, i to w różnym wieku- dla tych mniejszych mega plac zabaw, piaskownica, trampolina i całe mnóstwo innych atrakcji, dla starszych i ich rodziców dostępne rowery.

Miejsce zdecydowanie godne polecenia. Właściciele bardzo sympatyczni, zawsze chętni do pomocy. Służą radą- podpowiedzą, co warto w okolicy zwiedzić, czy gdzie spędzić miło czas. Tutaj naprawdę warto przyjechać, bo będzie to wypoczynek na miarę Waszych marzeń, oczekiwań, a także na każdą kieszeń. Pobyt bowiem w bardzo rozsądnej cenie, zwłaszcza zważywszy na to, co otrzymujemy w zamian.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z pobytu naszego małego eksperta w Nagietkowej Polanie :

Galeria zdjęć z naszego pobytu:

Dane kontaktowe:

NAGIETKOWA POLANA DĘBINA- DOMKI LETNISKOWE
ul. Nagietkowa 12, 76-211 Dębina

  • Kontakt: tel. 509 560 097
  • E-mail: debina.nagietkowa12@wp.pl

www.facebook.com/nagietkowa.polana.debina