NZOZ Zdrowie Rogów Sp. z o.o.

NZOZ Zdrowie Rogów Sp. z o.o.

Województwo: łódzkie
Rejon: powiat brzeziński
Miejscowość: Rogów
Udogodnienia dla dzieci: przewijak, kącik dla dzieci, kolorowe postacie bajek na ścianach, prodziecięca obsługa, nagrody pocieszenia dla małych pacjentów

Certyfikat Miejsce Przyjazne Dzieciom, to nie tylko same obiekty turystyczne, to również miejsca usługowe, w których Mały Klient jest kimś wyjątkowym, a dorośli wyciągają do niego pomocną dłoń. Jednym z takich miejsc okazał się być NZOZ Zdrowie Sp. z o.o. w Rogowie.

W momencie, kiedy system polskiej służby zdrowia zawiódł, to obsługa tej przychodni wykazała się największą empatią i chęcią pomocy. Gdyby nie ich otwartość, do ważnego zabiegu naszego Małego Eksperta by po prostu nie doszło, a w najlepszym przypadku odwlekłby się on w czasie, być może powodując trwałe uszkodzenia słuchu. To tu zarówno Olek, jak i inni mali pacjenci, był i jest zawsze obsługiwany ze szczególnym wyróżnieniem. Zawsze na pocieszenie ( bo jak wiadomo nie każde dziecko pozytywnie reaguje na wizytę u lekarza), mały pacjent otrzymuje naklejkę i lizaka, a jak szczególnie zasłuży, to nawet dyplom

To tutaj zawsze można uzyskać pomoc od lekarza pediatry, często również po godzinach pracy, czy w weekend. Nie stanowią problemu także wizyty domowe. Wszyscy zawsze witani jesteśmy z uśmiechem na twarzy, a obsługa rejestracji dostosowuje się do możliwości i potrzeb małego pacjenta i jego rodziców. Duży ukłon również w stronę Pań Pielęgniarek, które doskonale radzą sobie, czy to przy szczepieniach (nie zawsze chętnych dzieci), czy też pobraniach krwi ( tu naprawdę przy małym dziecku bywa to nie lada wyzwaniem). Dziecko nie wychodzi z tego miejsca z przerażeniem w oczach, a kolorowe ściany z wizerunkiem Psiego Patrolu są w stanie odwrócić jego uwagę od wszelkich niedogodności towarzyszącym zabiegom.

Wszyscy doskonale wiemy jak ważne, czy to w zdrowiu czy (tym bardziej) w chorobie , jest pozytywne nastawienie i chęć pomocy wobec drugiej osoby. My przekonaliśmy się o tym niejednokrotnie, gdyż przyjemności korzystania ze służby zdrowia mieliśmy już trochę i niestety, nie zawsze było tak kolorowo. Dlatego właśnie, że takie pozytywne odczucia towarzyszą wizytom w tej Przychodni, z czystym sumieniem przyznajemy jej certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom. Oby więcej takich !

Galeria zdjęć:

Dane kontaktowe:

Nzoz Zdrowie Rogów Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 13, 95-060 Rogów

www.zdrowierogow.pl , www.facebook.com/nzozzdrowie