Plaża Piekarza

Plaża Piekarza

Województwo: pomorskie
Rejon: Jasień
Miejscowość: Gdańsk
Udogodnienia dla dzieci:  menu dla dzieci, foteliki do karmienia, przewijak, podjazd dla wózków

W Gdańsku w dzielnicy Jasień znajduje się Restauracja Plaża Piekarza, w której można zjeść zarówno smaczne obiady, jak i przepyszne słodkości własnej produkcji.

Możecie skosztować tu wiele wyjątkowych specjałów charakterystycznych dla kuchni polskiej, nie zapomniano również o nutce nowoczesności. Wszystkie dania są przygotowywane ze świeżych składników, a ich smak jest naprawdę wyjątkowy. W menu pamiętano również o dzieciach- dania dedykowane dla najmłodszych z całą pewnością  zachwycą swym smakiem każdego małego smakosza. Żeby zarówno mały klient, jak i jego rodzice czuli się tu komfortowo, do dyspozycji gości przygotowano foteliki dla dzieci.

Warto zauważyć, że duża powierzchnia lokalu, jak i swobodne wejście, pozwalają na bezproblemowy wjazd do wewnątrz np. z dzieckiem w wózku. Natomiast w kąciku przy łazience zmyślą o najmłodszych przygotowano przewijak, który umożliwi nam przewinięcie maluszka.

Zapewniam, że z tak różnorodnym menu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i nikt nie wyjdzie z restauracji  z pustym brzuchem, a  przepyszne dania zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych małych i dużych łakomczuchów. Jeśli natomiast Wasza pociecha nie zdoła zjeść całej porcji, przemiła obsługa zapakuje Wam resztę pyszności na wynos.

Zaletą tego miejsca jest także ogródek, z którego delektując się posiłkiem możemy patrzeć jak bawią się nasze pociechy.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z wizyty naszego małego eksperta w Restauracji Plaża Piekarza w Gdańsku:

Galeria zdjęć z naszego pobytu:

Dane kontaktowe:

Plaża Piekarza
ul. Orzechowa 1, 80-175 Gdańsk

www.plaza-piekarza.pl  , www.facebook.com/plazapiekarza  , www.instagram.com/plaza.piekarza