Restauracja Loft 2.0 Olsztyn – dawna Staromiejska

Restauracja Loft 2.0 Olsztyn – dawna Staromiejska

Województwo: warmińsko-mazurskie
Rejon: Stare Miasto w Olsztynie
Miejscowość: Olsztyn
Udogodnienia dla dzieci:  menu dla dzieci, kolorowanki, foteliki do karmienia, przewijak z akcesoriami.

Restauracja Loft 2.0, dawniej zwana Staromiejską to miejsce z tradycjami sięgającymi roku 1958. Jej położenie w sercu Olsztyna, na Starym Mieście, tuż obok gotyckiego zamku i katedry sprawia, że czuje się tu obecność niepowtarzalnej atmosfery. Nowa odsłona lokalu pojawiła się na początku 2023r. kiedy to połączenie klimatu loftowego z wykwintnymi smakami stworzyło wyjątkowy nastrój. Dopieszczeniem tego miejsca stał się ogródek, z którego delektując się posiłkiem możemy jednocześnie podziwiać Rynek Starego Miasta.

W Restauracji Loft 2.0. możecie skosztować wiele wyjątkowych specjałów charakterystycznych dla kuchni polskiej z dodatkiem nutki nowoczesności. Wszystkie dania są przygotowywane ze świeżych i lokalnych składników, przy użyciu naturalnych i ekologicznych produktów, a ich smak jest naprawdę wyjątkowy. W menu nie zapomniano rzecz jasna o dzieciach- dania dedykowane dla najmłodszych z całą pewnością  zachwycą swym smakiem każdego małego smakosza. Żeby zarówno mały klient, jak i jego rodzice czuli się tu komfortowo, do dyspozycji gości przygotowano foteliki dla dzieci.

Oczekującym przy stoliku maluszkom obsługa również uprzyjemnia czas kolorowanką z zestawem kredek- w takich okolicznościach czas oczekiwania na posiłek nie dłuży się ani maluchowi, ani jego rodzicom. Warto zauważyć, że restauracja jest na tyle przestronna, że można do niej bez problemu wjechać wózkiem, natomiast w łazience znajdziemy przewijak, który umożliwi nam przewinięcie maluszka.

Jeśli natomiast Wasza pociecha nie zdoła zjeść całej porcji, przemiła obsługa zapakuje Wam resztę pyszności na wynos.

Zapewniam, że z tak różnorodnym menu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i nikt nie wyjdzie z restauracji  z pustym brzuchem, a  przepyszne dania zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych małych i dużych łakomczuchów.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z wizyty naszego małego eksperta w restauracji Loft 2.0 w Olsztynie :

Galeria zdjęć z naszej wizyty:

Dane kontaktowe:

Restauracja Loft 2.0. (dawna Staromiejska)
ul. Stare Miasto 4/6/13, 10-027 Olsztyn

www.staromiejska2.olsztyn.pl, www.facebook.com/restauracjastaromiejska, www.instagram.com/loft_2.0_restauracja_olsztyn