Restauracja w Hotelu Klimek **** SPA

Restauracja w  Hotelu Klimek **** SPA

Województwo: małopolskie
Rejon:  Beskid Sądecki
Miejscowość: Muszyna
Udogodnienia dla dzieci: kącik zabaw, menu dla dzieci, foteliki do karmienia, naczynia dla dzieci, kolorowanki,  przewijak z akcesoriami dla dzieci

Restauracja  w Hotelu Klimek ★★★★ SPA mieści się na poziomie zero tego właśnie obiektu (więcej na ten temat hotelu tutaj:  https://przyjazne-dzieciom.pl/hotel-klimek-spa/). Duża powierzchnia, jak i swobodne wejście wyposażone w windę, pozwala na bezproblemowy wjazd do wewnątrz np. z dzieckiem w wózku.

Lokal ten charakteryzuje się dużym i przestronnym wnętrzem, urządzonym w eleganckim stylu, w którym nie zapomniano również  o najmłodszych Klientach. Poza fotelikami do karmienia, łazienką z przewijakiem i akcesoriami dla dzieci, znajdziemy tu również atrakcyjny kącik zabaw. Usytuowany jest on w ustronnym miejscu, dzięki czemu zarówno my, jak i nasze pociechy możemy czuć się w pełni swobodnie.

Obsługa Restauracji już od pierwszego kontaktu dba o to, by również Ci najmłodsi Goście czuli się zauważani. Każde dziecko otrzymuje bowiem kolorowanki, a także zestaw kredek- w takich okolicznościach czas oczekiwania na posiłek nie dłuży się ani maluchowi, ani jego rodzicom.

W bogatym menu Restauracji znajdziemy zarówno coś nieco bardziej wykwintnego i wyszukanego dla siebie jak np. krem chrzanowy z plackiem rosti i chipsem bekonowym, czarne spaghetti z krewetkam i fenkułem, czy burger a’la Klimek z wypiekaną własną bułką, jak i wzbogacone niezwykle ciekawymi nazwami potrawy dla swoich pociech m.in.  Zupa strażaka Sama ( zupa pomidorowa z ryżem), SpongeBob (  mini burger z nugetsem drobiowy, sałatą i warzywami z sosem coctailowym i frytkami stekowymi), czy Smakołyk Smerfa Łasucha  (czekoladowe naleśniki z serem i rodzynkami podane z owocami i bitą śmietaną). Serwowane dania są nie tylko bardzo smaczne, ale i podane w bardzo estetyczny sposób.

Muszę przyznać, że ogromną przyjemnością był zarówno sam pobyt w Hotelu Klimek ★★★★  SPA, jak i rozpieszczanie naszych brzuszków wszystkimi pysznościami, które mieliśmy okazję spróbować w tej znakomitej  hotelowej Restauracji.

Zapewniam Was, że nikt nie wyjdzie głodny z tego miejsca, a przepyszne dania zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych małych i dużych krytyków kulinarnych.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z wizyty naszego małego eksperta w Restauracji  Hotelu Klimek **** SPA w Muszynie:

Galeria zdjęć z naszego pobytu:

 

Dane kontaktowe:

Restauracja w Hotelu Klimek **** SPA
Złockie 107
33-370 Muszyna

www.hotelklimek.plwww.facebook.com/hotelklimek

UWAGA: hotelowa restauracja obsługuje zarówno gości hotelowych, jak i klientów z zewnątrz