Restauracja Wierzbowe Ranczo

Restauracja Wierzbowe Ranczo

Województwo: mazowieckie
Rejon: 15 km od Parku Wodnego Suntago
Miejscowość: Budy Michałowskie, Międzyborów
Udogodnienia dla dzieci:  plac zabaw, trampolina, rowerki i inne pojazdy, mini zoo, menu dla dzieci, kącik dla dzieci, przewijak, podjazdy dla wózków.

Restauracja Wierzbowe Ranczo, mieści się przy Hotelu o tej samej nazwie ( więcej na ten temat znajdziecie tutaj:  www.przyjazne-dzieciom.pl/wierzbowe-ranczo/ ). Otoczona jest pięknym terenem zielonym, lasami, licznymi zagrodami i wybiegami dla koni, co może stanowić dodatkową atrakcję podczas pobytu w lokalu. Dzieci odwiedzające obiekt mają możliwość poznania środowiska, w jakim żyją zwierzęta (osiołki, koziołki, krówki, świnki, barany, kuce), głaskania ich i obserwowania, ile tylko dusza zapragnie.

Wnętrze restauracji jest bardzo ładnie urządzone, wyposażone w krzesełka dla najmłodszych, a także kącik dla dzieci z kolorowankami, puzzlami, książeczkami, czy innymi drobnymi zabawkami. Tuż obok znajduje się toaleta z przewijakiem i pojemnikiem na zużyte pieluchy.

Obsługa już od pierwszego kontaktu dba o to, by również Ci najmłodsi Klienci czuli się zauważani. W bogatym menu znajdziemy zarówno coś nieco bardziej wykwintnego i wyszukanego dla siebie jak np. krewetki grillowane  z musem z limonki i awokado, czy stek z arbuza, jak i tradycyjne potrawy dla swoich pociech, takie jak rosół z kluseczkami, nugettsy, czy naleśniki z twarożkiem i owocami. Serwowane dania są nie tylko bardzo smaczne, ale również potrafią cieszyć oko.

Dla tych, którzy zdecydują się odwiedzić Wierzbowe Ranczo wiosną, czy latem czeka możliwość spożywania posiłku na zewnątrz, a na najmłodszych gości również plac zabaw wyposażony w atrakcje dla dzieci w różnym wieku.

Muszę przyznać, że ogromną przyjemnością był zarówno sam pobyt w Wierzbowym Ranczu , jak i raczenie naszych brzuszków wszystkimi pysznościami, które mieliśmy okazję spróbować w tej znakomitej Restauracji.

Zapewniam Was, że nikt nie wyjdzie z pustym brzuchem z tego miejsca, a przepyszne dania zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych małych i dużych łakomczuchów.

Galeria zdjęć z naszego pobytu:

Dane kontaktowe:

RESTAURACJA WIERZBOWE RANCZO
ul. Radziejowicka 87, 96-316 Międzyborów

www.wierzboweranczo.pl , www.facebook.com/WierzboweRanczoHotel