Rodzinny Park Rozrywki Frajdalandia

Rodzinny Park Rozrywki Frajdalandia

Województwo: mazowieckie
Rejon: okolice Sochaczewa
Miejscowość: Budy Iłowskie
Udogodnienia dla dzieci: trampoliny, dmuchańce, animacje, menu dla dzieci, tyrolka, pokazy lotów ptaków, mini zoo, labirynt, plac zabaw, park linowy, eurobungy,  strefa wypoczynku, przewijak

Frajdalandia to niesamowite miejsce pełne możliwości aktywnego wypoczynku na łonie natury, przeznaczone  dla dzieci dosłownie w każdym wieku. Na świeżym powietrzu, w cieniu drzew, każdy znajdzie coś dla siebie. Park linowy, małpi gaj, tyrolka, czy Mini ZOO, w którym można zwierzątka poprzytulać, pogłaskać czy nakarmić (karma w cenie biletu!), zachwycą nawet najbardziej wymagającego małego klienta.  Dorośli również docenią relaks przy kawie na łonie natury, wśród szumu drzew i śpiewu ptaków, zwłaszcza gdy będą mogli oddać dzieci pod opiekę animatorów, z którymi ich pociechy będą malować buzie, robić warkoczyki czy skręcać kolorowe zwierzątka z baloników, a wszystko to przy zachowaniu zasad bezpiecznej zabawy.  Sami  w  tym czasie skorzystają z leżaków, czy ogólnodostępnych kocyków.
To jednak nie koniec atrakcji! Tu także możecie wziąć aktywny udział w pokazie lotów ptaków drapieżnych, potrzymać  je na rękawicy , czy zrobić sobie z nimi fotkę. Oprócz atrakcji, w parku znajdziecie również pełną  infrastrukturę gastronomiczną, w której zarówno kupicie pyszny obiad, jak i skryjecie się przed deszczem w razie niekorzystnej aury.

No i to co najważniejsze- wszystkie te atrakcje czekają na Was w cenie jednego biletu wstępu. Nie ma żadnych ukrytych opłat i kosztów.

Poniżej kilka słów o poszczególnych atrakcjach dla „małych odwiedzających”, które czynią to miejsce wyjątkowym:

  • pokazy sokolinicze – cieszą się chyba największą popularnością wśród odwiedzających. W trakcie takiego pokazu możemy zaobserwować zachowanie ptaków, poznać ciekawostki na ich temat, czy poczuć dreszczyk emocji podczas muśnięcia skrzydłem drapieżnika. W pokazach biorą udział: sokoły, jastrzębie, sowy, puchacze i orły. Warto zaznaczyć, że Frajdalandia to nie zoo, w którym zwierzęta ogląda się z bezpiecznej odległości. Tutaj ptaki są na wyciągnięcie ręki.  Jeśli więc macie ochotę stanąć oko w oko z dziką przyrodą, pokazy odbywają się w godzinach- 12:00, 14:00 i 16:00.
  •  mini zoo  tutaj toczy się prawdziwa sielanka zagrodowa. Mieszkają tu strusie afrykańskie, kozy, owce, alpaki, kucyki szetlandzkie. Wszystkie z nich uwielbiają towarzystwo dzieci i ochoczo wyciągają pyszczki na widok marchewek. Zwierzątka można głaskać i przytulać. Wszystkie są przyjaźnie nastawione, a  część z nich można nawet odwiedzić w zagrodzie.
  • plac zabaw- to strefa aktywnego wypoczynku dzieci i odpoczynku w cieniu drzew rodziców. Znajdziecie tu ogromną piaskownicę, całe mnóstwo atrakcyjnych zabawek do piasku (wiaderka, łopatki, foremki, autka, piłki i inne różności), domek na drzewie ze zjeżdżalnią i niski Małpi Gaj.
  • park linowy – nowoczesny, dwupoziomowy, asekuracyjny dla dzieci starszych i młodszych. Trasy dostosowane do wieku i umiejętności pozwalają przeżyć prawdziwą przygodę.
  • strefa dmuchawców- zauroczy zapewne wszystkich miłośników skoków i miękkich lądowań. Kolorowy i jakże zróżnicowany dmuchany plac zabaw to kilka zjeżdżalni w rozmiarach adekwatnych do wzrostu, wieku i odwagi małych urwisków.
  • przestrzeń zabawy w namiocie – takie koło ratunkowe na wypadek psikusów pogodowych. Namiot pełen zabawek, klocków gigant, artykułów plastycznych, czy pojazdów i jeździków, z całą pewnością umili czas nie tylko najmłodszym. Gdy na dworze wieje lub pada, tutaj jest sucho i przyjemnie.
  • i wiele innych atrakcji takich jak: labirynt, tyrolka, eurobungy, trampoliny…

Podsumowując…

Frajdalandia to niewątpliwie Miejsce Przyjazne Dzieciom. Można w niej spędzić dzień pełen przeogromnej frajdy. Przestrzeni do relaksu nigdy tu nie zabraknie, a w upalne dni wypoczywających przyjemnie ochłodzi bryza z kurtyn wodnych. Warto tu przyjechać z dzieciakami, by porzucić miejski zgiełk i problemy codziennego życia na rzecz spotkań z niezwykłą naturą. Nasz mały ekspert wrócił z Frajdalandii zachwycony- z przyjemnością wrócimy w przyszłości.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z pobytu naszego małego eksperta we Frajdalandii :

Galeria zdjęć z naszego pobytu:

Dane kontaktowe:

Rodzinny Park Rozrywki Frajdalandia

Budy Iłowskie 14A
96-520 Budy Iłowskie

www.frajdalandia.pl     www.facebook.com/frajdalandia

UWAGA: Frajdalandię możecie odwiedzać od kwietnia do końca października.