Tatra House Pensjonat

Tatra House Pensjonat

Województwo: małopolskie
Rejon: Krzeptówki
Miasto: Zakopane
Udogodnienia dla dzieci: kącik zabaw, fotelik do karmienia, gry planszowe, plac zabaw, boisko, wypożyczalnia rowerów z fotelikiem, rowerki dla dzieci, akcesoria dla dzieci na życzenie (fotelik, wanienka, łóżeczko turystyczne), projekcje bajek dla dzieci (kinoteka).

W spokojniej, bardzo kameralnej części Zakopanego- na Krzeptówkach, znajduje się niezwykle prorodzinny Pensjonat Tatra House. Zarówno sympatyczna, uprzejma i pomocna obsługa czyni to miejsce wyjątkowym, jak i panująca tu domowa atmosfera.

Pokoje jak i sam pensjonat zostały urządzone w góralskim stylu, są bardzo  przytulne i funkcjonalne, natomiast kuchnia z menu dostosowanym do najmłodszych gości, sprawia, że każdy mały niejadek wychodzi po posiłku z pełnym brzuszkiem. Natomiast fantastyczny deser, każdego dnia inny i pyszniejszy od poprzedniego, sprawia, że fascynacja posiłkami z każdym dniem pobytu narasta ! Oczywiście w jadalni mamy do dyspozycji wysokie krzesełka dla dzieci- również w stylu góralskim.

Obsługa Tatra House bardzo dba o swoich gości i stara się zapewniać im liczne atrakcje w zależności od pory roku. Zimą organizowane są kuligi z pochodniami, zaś latem możemy korzystać z rowerów z fotelikami dla dzieci, nosideł turystycznych, czy kijków trekingowych.

Mali goście mają tu także do swojej dyspozycji wewnętrzny kącik zabaw z mnóstwem ciekawych zabawek. Książeczki, zabawki, pluszaki, różniaste klocki, wiele planszówek, puzzle i komputerki z grami edukacyjnymi – tutaj maluchy odnajdą pełnię szczęścia.  W kąciku zabaw co wieczór odbywa się również tzw. kinoteka, czyli seans filmowy dla najmłodszych. Kiedy dzieci oglądają bajkę na dużym ekranie, rodzice mogą skorzystać z barku tuż obok, gdzie można napić się kawy, oszałamiająco dobrej gorącej czekolady z bitą śmietaną, grzańca i innych wspaniałości. Zimowy wieczór można spędzić też przy cieple  kominka, natomiast  letni na dużym tarasie delektując się przepięknym widokiem na Tatry.

W ogrodzie Tatra House znajdziemy również wiele wspaniałości dla najmłodszych. Jest plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią i piaskownicą, boisko wielofunkcyjne do piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki, a latem również Mini Golf. Pensjonat udostępnia także  wszelkie niezbędne wyposażenie potrzebne do zabawy. Kiedy dzieci pochłonięte są korzystaniem z atrakcji i spędzaniem czasu na świeżym powietrzu, rodzice mogą relaksować się w drewnianej altanie, przy stolikach czy na huśtawce.

Z myślą o najmłodszych Pensjonat daje także możliwość skorzystania z takich udogodnień jak wanienka do kąpieli, podest, łóżeczko turystyczne, czajnik, podgrzewacz do butelek, nakładki na sedes, czy nocnik.

Bez wątpienia Tatra House Pensjonat jest Miejscem Przyjaznym Dzieciom!!!

Zachęcamy do obejrzenia filmu z pobytu naszego małego eksperta w Pensjonacie Tatra House w Zakopanem:

Galeria zdjęć z naszego pobytu:

Dane kontaktowe:

Tatra House Pensjonat
Krzeptówki Boczne 6, 34-500 Zakopane

www.krzeptowki.pl ,www.facebook.com/tatrahouse