Trattoria Adamo

Trattoria Adamo

Województwo: małopolskie
Rejon: centrum Zakopanego, okolice Krupówek
Miasto: Zakopane
Udogodnienia dla dzieci: kącik zabaw, menu dla dzieci, fotelik do karmienia, kolorowanki, nakładka  sedesowa, podest, przewijak,

Położona w sercu Zakopanego, przestronna, z przepysznym jedzeniem i przystosowana do przyjęcia rodzin z dziećmi- taka właśnie jest restauracja Trattoria Adamo.

Niestety w stolicy Tatr ciężko o miejsce, w którym rodzice w towarzystwie swoich pociech będą mogli spokojnie spożyć posiłek.  Trattoria Adamo wychodzi tutaj naprzeciw oczekiwaniom takich klientów. Nie dość, że jest to miejsce z bardzo fajnym klimatem, przemiłą obsługą, to na dodatek mniejsze i większe brzdące będą mogły czuć się tutaj jak  w domu.

Fantastyczny kącik, znajdujący się w ustronnym miejscu restauracji jest pełen ciekawych zabawek – zaczynając od pojazdów, przez różnorakie klocki, a kończąc na niezwykle interesującej tablicy manipulacyjnej dla najmłodszych. Podłoga w kąciku zabaw wyłożona jest cieplutką, kolorową wykładziną – idealne miejsce na chłodne jesienne, czy zimowe dni. Z całą pewnością  dzieci mogą się tu czuć  swobodnie, a czas oczekiwania na zamówione dania umili im zabawa w tym wydzielonym zakątku pełnym atrakcji. Warto tu również wspomnieć o bardzo ciekawej akcji prowadzonej w Restauracji- dla każdego dziecka, które po zakończonej zabawie pięknie posprząta kącik, czeka nagroda niespodzianka!

Również oczekującym przy stoliku maluszkom obsługa z przyjemnością uprzyjemni czas – każde dziecko bowiem otrzymuje kolorowankę lub kartki do rysowania, a także zestaw kredek. W takich okolicznościach czas oczekiwania na posiłek nie będzie się dłużył ani maluchowi, ani jego rodzicom. Powstały w ten sposób obrazek będzie można zabrać ze sobą do domu, lub też zaprezentować w galerii restauracji- decyzja zależy już tylko do małego artysty!

W Trattoria Adamo, z myślą o najmłodszych przygotowano również pyszne i zdrowe menu oparte na naturalnych składnikach i specjalnie dobranej  kompozycji przypraw. Atrakcyjne dla maluchów dania na pewno zainteresują nawet najbardziej wybrednego małego niejadka.  Dania przygotowywane są na bieżąco, bez długiego czasu oczekiwania, a w ich przygotowanie wkładane jest naprawdę całe serce.  Bowiem wszystko nie tylko smakuje tu wyśmienicie, ale i prezentuje się perfekcyjnie.

Zapewniam, że każdy bez względu na wiek, znajdzie tu coś pysznego i ciekawego dla siebie.

Na wyposażeniu lokalu znajdziemy także wysokie krzesełka dla dzieci,  natomiast w toalecie czeka na tych najmłodszych gości przewijak, nakładka na sedes oraz podeścik.

Restauracja Trattoria Adamo, to zdecydowanie Miejsce Przyjazne Dzieciom. Tu cała rodzina zje coś pysznego, odpocznie, a wizyta w restauracji z dziećmi stanie się czystą przyjemnością!

Zachęcamy do obejrzenia filmu z pobytu naszego małego eksperta w Restauracji Trattoria Adamo:

Galeria zdjęć z naszego pobytu:

Dane kontaktowe:

TRATTORIA ADAMO
Plac Niepodległości 1, 34-500 Zakopane

www.trattoria-adamo.pl ,www.facebook.com/trattoriaadamo