Viale Verde Ristorante

Viale Verde Ristorante

Województwo: małopolskie
Rejon: Czyżyny
Miasto: Kraków
Udogodnienia dla dzieci: kącik zabaw, menu dla dzieci, fotelik do karmienia, kolorowanki, nakładka  sedesowa, podest, pomieszczenie dla matki karmiącej, przewijak.

Chyba każdy rodzic wie, że wyjście z dzieckiem do restauracji bywa czasami nie lada wyzwaniem. Jednak  zdecydowanie nie musicie obawiać się pobytu z pociechą w Viale Verde Ristorante w Krakowie.

Jest to restauracja serwująca kuchnię europejską, która z całą pewnością skradnie serce każdego rodzica. Poza tym, że sam lokal prezentuje się pięknie, to na każdym kroku widać tutaj otwartość na małego Klienta.

Otóż elegancki wystrój lokalu i wszechobecna roślinność, już od progu zwracają uwagę odwiedzających. Jednak najbardziej cieszy widok kolorowego, ciekawie wyposażonego kącika zabaw. Znajdziemy w nim m.in. tablicę manipulacyjną oraz ściankę z planszą do budowania z klocków Lego Duplo, a także kolorowanki z kredkami, różne pojazdy czy maskotki. Podłoga wyłożona jest tutaj cieplutką, kolorową wykładziną, co sprawia, że nawet najmłodsze, jeszcze nie chodzące dzieci  mogą się tu czuć całkiem swobodnie. Pomimo tego, że nie przeznaczono na ten kącik zbyt wiele miejsca, to bardzo rozsądnie go rozplanowano-  jego bliska odległość od stolików sprawia, że bawiący się maluch jest zawsze pod okiem rodzica, który to może delektować się spokojnym oczekiwaniem na posiłek.

Do dyspozycji gości restauracji jest również  specjalny pokój dla rodzica z dzieckiem, gdzie można malucha w spokoju i miłym otoczeniu przewinąć, czy też nakarmić. Warto jednak podpytać obsługę gdzie się on znajduje, bowiem samemu ciężko go zlokalizować.

Jak to na Restauracje przystało w Viale Verde Ristorante nie zabrakło także bogatego menu skomponowanego w zależności od oczekiwań i wieku Klienta. Z całą pewnością i te małe, i te duże brzuszki, znajdą tutaj coś w swoim guście. Bowiem specjalne opracowanie menu dla dzieci jest bardzo przemyślane z uwzględnieniem tego, co maluchy lubią najbardziej. Wszystkie dania przygotowywane są na bieżąco i nawet przy bardzo dużym obłożeniu lokalu, czas oczekiwania nie jest zbyt długi. Widać również, że w przygotowanie przepysznych potraw, jak i fantastycznych deserów, wkładane jest całe serce- wszystko tutaj nie tylko smakuje oszałamiająco, ale i prezentuje się perfekcyjnie. Oczywiście dla najmłodszych dostępne są krzesełka do karmienia- bardzo wygodne i praktyczne, idealnie wpasowujące się w styl lokalu.

Również w toaletach nie zapomniano o najmłodszych gościach, wyposażając je w nakładki na sedes i podesty.

Bardzo przyjemnie jest  wybrać się na rodzinny posiłek do takiego lokalu jak Viale Verde Ristorante. Takich Miejsc Przyjaznych Dzieciom powinno być zdecydowanie więcej !

Zachęcamy do obejrzenia filmu z wizyty naszego małego eksperta w Restauracji Viale Verde Ristorante w Krakowie:

Galeria zdjęć z naszego pobytu:

Dane kontaktowe:

VIALE VERDE RISTORANTE
al. Pokoju 81, 31-564 Kraków

www.vialeverde.pl , www.facebook.com/vialeverde.ristorante

UWAGA: jeśli planujecie swoją wizytę np.  w weekend warto pomyśleć o wcześniejszej rezerwacji. Restauracja cieszy się dużym zainteresowaniem i żeby mieć pewność, że w danym momencie zastaniecie wolny stolik, warto go wcześniej zarezerwować.