Zalesie Mazury Active & Spa

Zalesie Mazury Active & Spa

Województwo: warmińsko-mazurskie
Rejon: Mazury
Miasto: Barczewo
Udogodnienia dla dzieci: wanienka, przewijak, łóżeczko/domek w ścianie, menu dla dzieci, fotelik do karmienia, plastikowe naczynia, figloraj, hala z piaskiem,  animacje, basen z brodzikiem i zjeżdżalniami, place zabaw na zewnątrz, mini zoo, opieka dla dzieci.

 

Zalesie Mazury Active Spa jest naprawdę „Rajem dla Rodzin z Dziećmi”. Hotel ten ma w swojej ofercie tyle atrakcji dla maluchów, że z całą pewnością każdy brzdąc będzie z pobytu w tym miejscu zadowolony.

Otóż,  zarówno cała przestrzeń hotelowa, jak i same pokoje, są fantastycznie przystosowane do małych Klientów. Na każdym kroku dba się o to, by dzieci w tym miejscu czuły się docenione. Przy recepcji korzystając ze specjalnych schodków mogą poczuć się naprawdę wyjątkowo widząc w pełni to, jak są obsługiwane. W restauracji hotelowej czekają na nie specjalne naczynia, foteliki i śliniaczki, wysokie krzesełka, a także kącik z kolorowankami. W pokoju natomiast poza dziuplą w ścianie, będącą chyba największą atrakcją dla każdego dziecka, można znaleźć takie udogodnienia jak niski zlew w łazience, czy specjalne deski sedesowe z nakładką. Te drobne, ale jakże istotne szczegóły sprawiają, że dziecko czuje się tu naprawdę  komfortowo.

Istotną sprawą podczas takiego pobytu, jest także jedzonko. Tutaj przepyszne posiłki serwuje się w formie All inclusive, czyli jesz ile chcesz i wybierasz w czym chcesz. A wybierać w czym naprawdę  jest. Zarówno dorosły, jak i maluch, znajdzie coś dla siebie- czy to jeśli chodzi o dania główne, czy też przekąski lub deserki. Wszystko świeżo podane, bardzo smaczne i różnorodne.

Hotel posiada  całe mnóstwo atrakcji dla małych i dużych. Place zabaw, wielka zjeżdżalnia typu rura, mini zoo, jeździki, gokarty- przy ładnej  pogodzie można szaleć do woli. Przy nieco mniej sprzyjającej aurze do dyspozycji mamy ogromną salę zabaw „Bajkolandia”, basen z brodzikiem i zjeżdżalniami oraz zabawkami do wody, a wieczorem….. kino !!! Wisienką na torcie jest przeogromna zadaszona, całoroczna hala z piaskiem, z prawdziwą pompą z wodą i całą masą dodatków typu wiaderka, szpadelki, wywrotki, czy koparki. Hotel zapewnia również  wodoodporne stroje i buty w różnych  rozmiarach dla małych użytkowników tej ogromnej piaskownicy.

Kiedy jednak już dzieciom znudzą się stałe atrakcje hotelowe, mogą brać udział w codziennie innych animacjach. Zajęcia są bardzo ciekawe, prowadzone przez sympatyczną kadrę, która dostosowuje je do wieku i potrzeb małych gości. Atrakcje dopasowane  są również do sytuacji pogodowej, zatem nic nie jest w stanie nam przeszkodzić w miłym spędzaniu czasu.

Warto wspomnieć, że w hotelu jest takie wyjątkowe miejsce, (niezwykle atrakcyjne również dla rodziców)- Kids Club i Baby Club, w którym pod opieką wykwalifikowanych osób można zostawić swoje pociechy, a samemu w tym czasie cieszyć się na przykład zabiegami w Spa, czy pobytem w „Strefie Relaksu” przeznaczonej tylko dla dorosłych.

Hotel Zalesie Active Spa jest sam w sobie naprawdę wyjątkowy, a jego otoczenie cudowne, nie sposób wymienić w kilku zdaniach wszystkich zalet tego obiektu. W porze letniej ma do zaoferowania jeszcze więcej – nad jeziorem jest prywatna plaża ze zjeżdżalniami i barem, leżaki, rowerki wodne i  kajaki. Wokół cisza i spokój, a i szlaków rowerowych co nie miara…. Wypożyczalnia rowerów oczywiście jest na miejscu w hotelu, a w niej rowerki w różnych wymiarach, kaski, foteliki, a  nawet  rowerowa przyczepka! Można nimi dojechać do miasta, lub delektować się przejażdżkami po ścieżkach sąsiadującego lasu.

Podsumowując – z czystym sumieniem możemy stwierdzić, iż hotel w pełni zasługuje na miano Miejsca Przyjaznego Dzieciom.

UWAGA: Hotel Zalesie Active Spa już dwukrotnie otrzymał nasz certyfikat Miejsca Przyjaznego Dzieciom- nasz ekspert za każdym razem wraca tak samo bardzo zachwycony!!

Zachęcamy do obejrzenia filmu z pierwszego pobytu naszego małego eksperta w Hotelu Zalesie Mazury Active Spa (wrzesień 2021) :

A także z drugiego pobytu  (listopad 2022):

Galeria zdjęć z naszego pobytu:

Dane kontaktowe:

ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA
Zalesie 12, 11-010 Barczewo

  • Kontakt: tel. 89 514 82 41, kom. 606 306 344
  • E-mail: recepcja@zalesiemazury.pl

www.zalesiemazury.pl , www.facebook.com/zalesiemazury