Zezowata Flondra

Zezowata Flondra

Województwo: pomorskie
Rejon: w hotelu Aqua House, tuż obok Aquaparku
Miejscowość: Sopot
Udogodnienia dla dzieci: plac zabaw, plenerowy tor przeszkód, dmuchańce, sala zabaw, figloraj, elektroniczne gry edukacyjno-zręcznościowe, menu dla dzieci, krzesełko do karmienia, przewijak.

Restauracja Flondra znajduje się w budynku Hotelu Aqua House w Sopocie  (więcej na temat hotelu możecie poczytać tutaj: https://przyjazne-dzieciom.pl/aqua-house-sopot/ ). Duża powierzchnia, jak i swobodne wejście wyposażone w podjazd, pozwala na bezproblemowy wjazd do wewnątrz np. z dzieckiem w wózku.

Lokal ten charakteryzuje się dużym i przestronnym wnętrzem, urządzonym w marynistycznym stylu, w którym nie zapomniano również  o najmłodszych Klientach. Poza fotelikami do karmienia, łazienką z przewijakiem, znajdziemy tu również fantastyczną salę zabaw z figlorajem, pełną atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Poza jej piękną aranżacją zachwyci ona maluchów także swym  wyposażeniem: stoliczki z krzesełkami, kolorowanki z kredkami, klocki, gry planszowe, książeczki, czy domek dla lalek, to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na dzieci w tym miejscu. Nieco starsze pociechy mogą natomiast skorzystać ze stołu do gier interaktywnych czy elektronicznych gier edukacyjnych. Sala usytuowana  jest w ustronnym miejscu, dzięki czemu zarówno my, jak i nasze pociechy, mogą czuć się w pełni swobodnie miło spędzając na niej czas w oczekiwaniu na zamówiony posiłek.

Dla tych, którzy jednak woleliby spożywać posiłek na łonie natury, czeka także zewnętrzny ogródek, a tuż przy nim plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami, karuzelą i statkiem pirackim, oraz świetny drewniany tor przeszkód.

W bogatym menu Restauracji znajdziemy zarówno coś nieco bardziej wykwintnego i wyszukanego dla rodziców  jak np. przepyszną zupę rybną czy wiele pozycji przepysznych rybek, jak i uwielbiane standardy dziecięcych przysmaków  takie jak paluszki rybne, fileciki z kurczaka czy spaghetti. Serwowane dania są nie tylko bardzo smaczne, ale i podane w bardzo estetyczny sposób.

Muszę przyznać, że ogromną przyjemnością był zarówno sam pobyt w Hotelu Aqua House , jak i rozpieszczanie naszych brzuszków wszystkimi pysznościami, które mieliśmy okazję spróbować w znakomitej  hotelowej Restauracji Zezowata Flondra.

Zapewniam Was, że nikt nie wyjdzie głodny z tego miejsca, a przepyszne dania zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych małych i dużych krytyków kulinarnych.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z wizyty naszego małego eksperta w Restauracji Zezowata Flondra w Sopocie:

Galeria zdjęć z naszego pobytu:

Dane kontaktowe:

Zezowata Flondra
Zamkowa Góra 21
81-713 Sopot

www.zezowataflondra.pl , www.facebook.com/ZezowataFlondraSopot  , www.instagram.com/restauracjazezowataflondra