Ephesia Holiday Beach Club

Ephesia Holiday Beach Club

Państwo: Turcja
Rejon: Turcja Egejska, okolice Izmiru.
Miasto: Kusadasi
Udogodnienia dla dzieci: place zabaw, menu i jadalnia dla dzieci, łóżeczko dla dzieci, fotelik do karmienia, sale zabaw, animacje, basen z brodzikiem i podgrzewaną wodą, wodne place zabaw, mini golf, miniclub.

Hotel Ephesia Holiday Beach Club usytuowany jest w spokojnym miejscu Kusadasi, bezpośrednio przy piaszczysto-żwirowej plaży. Składa się z wielu budynków otoczonych pięknym ogrodem. Pokoje są przestronne z możliwością wyposażenia ich w łóżeczko dziecięce.

Jest to naprawdę doskonałe miejsce na rodzinny urlop, a to za sprawą następujących udogodnień dla osób wypoczywających z dziećmi:

  • Strefa basenowa wprost oszałamiająca, zarówno jeśli chodzi o atrakcje dla maluszków, jak i tych nieco starszych dzieci. Liczne baseny, zjeżdżalnie, wodne place zabaw, a także podgrzewany brodzik ze słodką wodą sprawiają, że dzieci nie chcą opuszczać tej części hotelu
  • W restauracji znajduje się osobna strefa z jadalnią i obniżonym bufetem dla dzieci, a także plastikowa zastawa i wysokie krzesełka dla najmłodszych. W menu wszystko bardzo smaczne, świeże i różnorodne. W wyznaczonych godzinach pyszne lody!
  • W hotelu funkcjonuje mini klub dla dzieci w wieku 4-12 lat, w którym można szaleć do woli- albo na sali zabaw, lub też w figloraju z piłeczkami. Organizowane są również codziennie inne animacje, zarówno dla małych, jak i tych nieco starszych brzdąców.
  • Place zabaw, huśtawki, minigolf znajdują się w wolnych przestrzeniach między budynkami. Nie sposób się więc nudzić- codziennie można spędzać czas gdzieś indziej i w nowy, jeszcze bardziej wyszukany sposób.
  • Za opłatą możliwe wypożyczenie takich rzeczy jak: wózek dla dziecka, elektroniczna niania czy podgrzewacz do butelek
  • I to co dzieci lubią najbardziej- lunapark czynny codziennie wieczorkiem, a w nim karuzele, jeździki, gry, cymbergaj i całe mnóstwo atrakcji!
  • Po kolacji można także uczestniczyć w zabawnych animacjach, mini disco czy konkursach. Każdego dnia coś nowego i równie fajnego.

Podsumowując –  jest to jeden z lepszych hoteli, jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci, w którym mieliśmy okazję do tej pory bywać. Zdecydowanie prodziecięcy i prorodzinny. Polecamy go z całego serduszka <3

Galeria zdjęć z naszego pobytu:

Dane kontaktowe:

Ephesia Holiday Beach Club

Yavansu, Ephesia Holiday Beach Club No: 52/1, Orhangazi Cd.,
09400 Kuşadası/Aydın

www.ephesiaholiday.ephesiahotel.com , www.facebook.com/EphesiaHolidayBeachClub