Grande Appetito Ristorante

Grande Appetito Ristorante

Województwo: małopolskie
Rejon: przy krakowskich Błoniach
Miejscowość: Kraków
Udogodnienia dla dzieci: kącik zabaw, menu dla dzieci, foteliki do karmienia, osobna toaleta dla rodzin z dziećmi, przewijak z akcesoriami, podest, nakładka

Wchodząc do Restauracji Grande Appetito w Krakowie naprawdę możemy nacieszyć swoje podniebienie niczym w prawdziwej włoskiej restauracji! Z najwyższą starannością wykreowane tu także wnętrza- białe stoliki i krzesła, obrusy w kratkę, piękna  fototapeta  z widokiem włoskiej uliczki sprawiają, że już od progu możemy poczuć się jak w prawdziwym włoskim domu. Ten jakże przytulny wystrój, miła obsługa i świetnie wykwalifikowany zespół tworzy naprawdę  idealne miejsce do spędzenia przyjemnie wolnego czasu w gronie przyjaciół i rodziny.

Już na pierwszy rzut oka widać, że miejsce to powstało z miłości do cudownej Italii, włoskiej kultury, klimatu, a przede wszystkim włoskiej kuchni, a w jego przygotowanie włożono całe swoje serce.  To idealne miejsce dla osób kochających kuchnię, opartą wyłącznie na tradycji oraz oryginalnych włoskich przepisach i produktach. Zwłaszcza, ze ciasto do pizzy wyrabiane jest tu według oryginalnej włoskiej receptury, pieczone w prawdziwym piecu opalanym drewnem, sos  natomiast powstaje z pomidorów, które pochodzą wyłącznie ze słonecznej Italii. Również wszystkie makarony serwowane w Grande Appetito wyrabiane są na miejscu- rzecz jasna ręcznie! Kuchnia bazuje tutaj na oryginalnych włoskich przepisach, najwyższej jakości produktach oraz wyselekcjonowanych ziołach i przyprawach, które odgrywają ogromną rolę w każdym włoskim daniu.

W menu restauracji znajdziemy wiele wspaniałości zaczynając od włoskich standardów takich jak pizza i makarony, przez wspaniałe zupy, przystawki, sałatki, czy owoce morza, na wyjątkowych deserach rodem ze słonecznej Italii kończąc! Rzecz jasna nie zapomniano w tej kwestii także o najmłodszych fanach włoskiej kuchni, starannie dobierając pozycje w Kids Menu, odpowiednie dla upodobań małych brzuszków.

Każdy taki mały gość może wjechać do restauracji swoją „karetą” bowiem znajduje się ona na parterze, nie posiada schodków i daje pełną swobodę poruszania się po niej wózkiem dziecięcym. Do dyspozycji gości są także krzesełka do karmienia, oraz przygotowana na uboczu osobna sala rodzinna z bogato wyposażonym kącikiem dla dzieci. Przy sali tej znajdziemy osobną toaletę, z której korzystać mogą wyłącznie rodziny z dziećmi, a w niej przewijak, niezbędne akcesoria do zmiany pieluszki, nakładkę na toaletę i podest do umywalki.

Na szczególną uwagę jednak zasługuje wspomniany kącik zabaw.  Jest naprawdę duży zważywszy na jego powierzchnię w stosunku do wielkości całej restauracji. Maluchy mają tu do dyspozycji ogromny  wybór, porządnych, w pełni sprawnych zabawek.  Między innymi drewnianą kuchnię z akcesoriami do gotowania, domek dla lalek, łóżeczko z lalką bobasem, a także  regał pełen wspaniałości  przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku takich jak puzzle, układanki, autka, czy książeczki. Dodatkowo  w pojemnikach  kryją się klocki oraz tory z kolejką. Świetnym rozwiązaniem są także stoliki z rozwijanymi rolkami papieru i kredkami, gdzie mali artyści mogą poszaleć niczym sam Lenardo da Vinci. Kącik jest naprawdę schludny, czysty, dobrze wyposażony , a także bardzo dobrze doświetlony.

Z cała pewnością Grande Appetito to miejsce, w którym drzwi są zawsze szeroko otwarte w stronę rodzin z dziećmi, a właściciele i obsługa restauracji robią wszystko co w ich mocy, aby serwowane tu dania sprawiały gościom wiele przyjemności!

Zachęcamy do obejrzenia filmu z wizyty naszego małego eksperta w Grande Appetito Ristorante w Krakowie:

Galeria zdjęć z naszego pobytu:

Dane kontaktowe:

Grande Appetito Ristorante
ul. Emaus 28B, 30-213 Kraków

www.grande-appetito.pl , www.facebook.com/GrandeAppetito, www.instagram.com/grande_appetito_ristorante