Restauracja Pod Sosną

Restauracja Pod Sosną

Województwo: małopolskie
Rejon:  nad Jeziorem Czchowskim, przy drodze DK75
Miejscowość: Czchów
Udogodnienia dla dzieci: kącik zabaw, menu dla dzieci, foteliki do karmienia, książeczki, przewijak, plac zabaw

Restauracja Pod Sosną, mieści się przy Hotelu Łaziska w Czchowie (więcej na temat hotelu tutaj:  https://przyjazne-dzieciom.pl/hotel-laziska ). Dla tych, którzy zdecydują się  odwiedzić ją wiosną lub latem, czeka możliwość spożywania posiłku na zewnątrz (zupełnie gratis otrzymujemy widok na piękne Jezioro Czchowskie), a na najmłodszych gości również kolorowy plac zabaw.

Wnętrze restauracji zostało  bardzo ładnie urządzone, wyposażone w krzesełka dla najmłodszych, a także niezwykle atrakcyjny kącik dla dzieci z książeczkami, klockami, dużym domkiem dla lalek, czy innymi drobnymi zabawkami. Tuż obok znajduje się także  toaleta z przewijakiem i pojemnikiem na zużyte pieluchy, zatem pobyt nawet z najmłodszym szkrabem w Restauracji, to nie problem.

W bogatym menu znajdziemy zarówno coś nieco bardziej wykwintnego i wyszukanego dla siebie jak np. kurczak z brzoskwinią i buratą, czy polędwica wołowa z musem chrzanowym, jak i tradycyjne potrawy dla swoich pociech, takie jak kotlecik drobiowy, nugettsy, czy  naleśniki z  owocami. Serwowane dania są nie tylko bardzo smaczne, ale również potrafią cieszyć oko.

Muszę przyznać, że ogromną przyjemnością był zarówno sam pobyt w Hotelu Łaziska , jak i raczenie naszych brzuszków wszystkimi pysznościami, które mieliśmy okazję spróbować w znakomitej Restauracji pod Sosną.

Zapewniam Was, że nikt nie wyjdzie z pustym brzuchem z tego miejsca, a przepyszne dania zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych małych i dużych łakomczuchów.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z wizyty naszego małego eksperta w Restauracji Pod Sosną w Czchowie:

Galeria zdjęć z naszego pobytu:

Dane kontaktowe:

Restauracja Pod Sosną
Kolonia 2, 32-860 Czchów

www.restauracjapodsosna.pl , www.facebook.com/restauracjapodsosna.czchow , www.instagram.com/restauracja_pod_sosna