Dinopark Kołacinek

Dinopark Kołacinek

Województwo: łódzkie
Rejon: powiat brzeziński
Miejscowość: Kołacinek (gmina Dmosin)
Udogodnienia dla dzieci: ścieżki edukacyjne, plac zabaw, tyrolka, miejsce do przewijania dzieci, bajkowa ścieżka, figloraj z  basenem z piłkami, dmuchaniec.

Położony nieopodal Rogowa, około godzinki jazdy od Łodzi, Dinopark w Kołacinku jest doskonałym miejscem na spędzenie czasu z rodzinną. Zwiedzanie Dinoparku, jak również korzystanie z różnorodnych atrakcji parku dostarczy zarówno rodzicom, jak i dzieciom mnóstwa wrażeń. Można nie tylko przenieść się wiele milionów lat wstecz  podziwiając rekonstrukcje dinozaurów, czy też zwiedzając muzeum ze skamielinami i jajami wielkich gadów, ale również aktywnie spędzić czas wykopując z piaskownicy „kości” dinozaura, lub  szalejąc na tyrolce i placu zabaw. Natomiast, jeśli podczas zwiedzania pogoda nas niezbyt pozytywnie zaskoczy mamy też alternatywę spędzenia czasu wewnątrz. W namiocie bowiem znajduje się figloraj, dmuchaniec, baseny z piłkami, jak również mnóstwo automatów, czy dla nieco starszych cymbergaj. Jest też gdzie zjeść, czy to smaczne lody i ciacho, czy też coś konkretniejszego.

Sam park dinozaurów daje nam możliwość zwiedzania z przewodnikiem, jak również można to zrobić we własnym zakresie korzystając z interaktywnych przycisków przy każdej z ogromnych figur Dinusiów. Ciekawostki, które są przedstawiane na temat dinozaurów są dostosowane poziomem i treścią do małych odwiedzających. Możemy także skorzystać z przejazdu bajkową kolejką, planetarium, czy przespacerować się bajkową ścieżką.

Z czystym sumieniem możemy polecić wizytę w Dinoparku, zarówno jeśli chodzi o młodsze, jak i te nieco starsze dzieci.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z pobytu naszego małego eksperta w Dinoparku w Kołacinku :

Galeria zdjęć z naszego pobytu:

Dane kontaktowe:

DINOPARK KOŁACINEK

Kołacinek 21, 95-061 Dmosin

www.dino-park.pl , www.facebook.com/dinoparkkolacinek