Dyniolandia

Dyniolandia

Województwo: mazowieckie
Rejon: 25 min autem z centrum Warszawy
Miejscowość: Warszawa
Udogodnienia dla dzieci: dmuchaniec, trampoliny, tyrolka, labirynt, park linowy, plac zabaw, mini zoo, rowerki, basen z kukurydzą, miejsca odpoczynku.

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca w Warszawie, w którym będziesz mógł spędzić rodzinnie czas i odpocząć niczym na prawdziwej wsi, to koniecznie musisz odwiedzić Dyniolandię. Farma dyń, park zabawy, mini zoo i ścieżka edukacji sensorycznej dla przedszkolaków, są bliżej, niż Ci się wydaje.

Na terenie ponad 11.000 m2 stworzono bowiem przestrzeń dla całych rodzin. Znajdziemy tu zagrody z przyjaznymi zwierzętami (owieczki kameruńskie, kózki bezrożne, miniaturowe świnki, króliki, gęsi, kaczki, kury), które można karmić i głaskać, mnóstwo atrakcji wspierających rozwój fizyczny, psychiczny, a także sensoryczny. Jest również strefa gastronomiczna z food-truckami, miejsce na ognisko i stoły rodem z prawdziwej farmy, na których można spożywać posiłki.

Do dyspozycji dzieci w różnym wieku, oddano tutaj ponad 20 niezwykle oryginalnych i ciekawych atrakcji. Najmłodsi mogą spróbować swoich sił podczas zbożowego wyścigu, na edukacyjnej ścieżce sensorycznej, spędzić czas w basenie z kukurydzą, pohasać wśród kwiatowej łąki, czy boksów ze zwierzątkami w mini zoo, albo korzystać z placu zabaw ile dusza zapragnie. Nieco starsi goście, w wieku szkolno-przedszkolnym mogą natomiast poszaleć w parku rozrywki, gdzie czekają  na nich zjazdy na tyrolce, słomiane piramidy, labirynt, park linowy i trampolina w kształcie MEGA-DYNI.

Znajdzie się tu również atrakcja dla młodzieży i rodziców. Z całą pewnością mogą wykazać się oni umiejętnościami rzucania lassem, czy strzelaniem z procy, a także zagrać ze swoimi pociechami w „kółko i krzyżyk”.

Dinolandia, to także fantastyczne miejsce do zrobienia sesji zdjęciowych, stworzono tu bowiem wiele ciekawych kompozycji dyniowych, które z całą pewnością uatrakcyjnią każdą rodzinną fotografię.

Warto wspomnieć, że do tego jakże ciekawego miejsca bez problemu wiedziecie z wózkiem dziecięcym, możecie je zwiedzać pieszo, a także skorzystać z wózków z dyszlem, którymi przejażdżka stanowi nie lada atrakcję!

Sami widzicie, że Dyniolandia to nie tylko prawdziwa farma dyń, ale i fantastyczne Miejsce Przyjazne Dzieciom pełne atrakcji dla każdego – i co ciekawe, w Stolicy !!!

Zachęcamy do obejrzenia filmu z pobytu naszego małego eksperta w Dyniolandii w 2023 roku:

oraz z odwiedzin w 2022 roku:

Galeria zdjęć z naszego pobytu 2023:

Galeria zdjęć z naszego pobytu 2022:

Dane kontaktowe:

DYNIOLANDIA
ul. Wóycickiego 41
01-938 Warszawa

www.dyniolandia.pl   www.facebook.com/dyniolandia