Wierzbowe Ranczo

Wierzbowe Ranczo

Województwo: mazowieckie
Rejon: 15 km od Parku Wodnego Suntago
Miejscowość: Budy Michałowskie, Międzyborów
Udogodnienia dla dzieci:  plac zabaw, trampolina, rowerki i inne pojazdy, mini zoo, menu dla dzieci, kącik dla dzieci, przewijak, łóżeczko w pokoju na życzenie.

Jeśli chcecie odpocząć od zgiełku miasta, zrelaksować się w pięknym otoczeniu lasu, poprzebywać z rodziną w towarzystwie różnorakich zwierząt, to Wierzbowe Ranczo jest właśnie dla Was !! Hotel otoczony polami i pięknymi terenami leśnymi znajduje się 7 km od pałacu w Radziejowicach, 9 km Zalewu Żyrardowskiego, około 40 km od Warszawy i tylko 15 km od największego w Polsce Parku Wodnego Suntago. Przytulne pokoje (dostępne są również pokoje rodzinne) wyposażone są standardowo, m.in. w telewizor, bardzo wygodne łóżka, a także łazienkę z kompletem kosmetyków. Na życzenie Klienta obiekt  umożliwia wyposażenie pokoju w przewijak i łóżeczko dla malucha. Warto wspomnieć iż pomieszczenia zostały tu  bardzo dobrze wyciszone, co gwarantuje nam 100% wypoczynek, a  naszemu dziecku spokojny sen.

W korytarzu hotelu znajdziemy stolik kawowy, obok którego dzieciom ciężko przejść, nie częstując się choćby jedną bezą ze słoika pełnego tych łakoci. Zresztą dorosłym podobnie 😉

Obiekt posiada duży parking wliczony w cenę pobytu, piękne tereny zielone, liczne zagrody i wybiegi dla koni. Można tu bardzo przyjemnie spędzać czas odwiedzając czworonożnych mieszkańców Rancza- osiołki, koziołki, krówki, świnki, barany, kuce, a  nawet przyjaźnie nastawionego psiaka. Dzieci mogą poznać środowisko, w jakim żyją zwierzęta, asystować przy ich karmieniu, głaskać i obserwować je, ile tylko dusza zapragnie. Dla chętnych istnieje nawet możliwość przejażdżki kucykami !

Znajdziemy tu także miejsce, które maluchy zdecydowanie lubią najbardziej- plac zabaw, a na nim nie tylko zjeżdżalnie i huśtawki… Jest tam także duża trampolina, drabinka wspinaczkowa, różne pojazdy dostosowane dla dzieci w różnym wieku- jeździki, rowerki czy hulajnogi. Można się nimi przemieszczać po całym terenie Rancza, co stanowi nie lada atrakcję.

Podczas pobytu w Wierzbowym Ranczu możemy także skorzystać z Restauracji, w której rano serwowane są pyszne i urozmaicone śniadania, a w ciągu dnia można zamówić sobie dania z karty. Zarówno na śniadankach, jak i w karcie menu, nie zapomniano tutaj o najmłodszych. Przepyszne dania zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych małych łakomczuchów. Oczywiście w Restauracji możemy skorzystać z wysokich krzesełek dla najmłodszych, czy urozmaicić dziecku czas atrakcjami jakie daje nam kącik dla dzieci. A są w nim kolorowanki, puzzle, książeczki, czy drobne zabawki. (Więcej o Restauracji Wierzbowe Ranczo znajdziecie tutaj:  www.przyjazne-dzieciom.pl/restauracja-wierzbowe-ranczo/ )

Zdecydowanie w Wierzbowym Ranczu każdy poczuje się wspaniale, z dziećmi  na czele- jak na Miejsce Przyjazne Dzieciom przystało !!

Zachęcamy do obejrzenia filmu z pobytu naszego małego eksperta w Hotelu Wierzbowe Ranczo :

Galeria zdjęć z naszego pobytu:

Dane kontaktowe:

HOTEL WIERZBOWE RANCZO
ul. Radziejowicka 87, 96-316 Międzyborów

www.wierzboweranczo.pl , www.facebook.com/WierzboweRanczoHotel